Bítýška vyplácela Ořechov

v předzápase dostal příděl dorost když po poločase 0:1 prohrál 0:7.

V utkání A týmů se zrodil taky jednoznačný výsledek a to 3:0 pro domácí po poločase 2:0

sestava: Zich - Hrdlička - Tomanl, Staěnk, Slaný - Scharda, Cihlář J.,Solomon, Srnec - Čížek M, Pacek

střídali: Dvořák, Urbánek, Kališ P., do hry nezasáhl Růžička

report z utkání očima M.Z.

prvních 15-20 minut docela vyrovnaný, my tam měli jednu šanci, kterou jejich gólman před vápnem zastavil rukou nebo faulem a dostal jenom žlutou.. oni měli taky jednu středem hřiště, kdy to borec z vápna dával po zemi k tyči, což sem vyrazil.. pak tak v 25. kopali z boku přímák a borec to smotal na přední a překvapil mě, nestihl sem se tam dostat.. druhej gól sme měli balón na kopačkách v obraně a najednou sme se dostali pod tlak a ztratili balón, sova šel sám a obstřelil mě na zadní. to byla tak 30 bych tipnul. oni měli do půlky pár náznaků, hlavně ze standrtek, to pokaždé trefili bránu.. a my jsme jim jich pár vytvořili.. my dopředu vůbec nic... začala druhá půlka, 5 minut to vypadalo, že budem hrát, ale přišel balón za obranu, zdenda nestihl sovu doběhnout a ten opět na zadní uklidil.. pak se vyfauloval solda, kdy ho ten japončík vzal dvakrát během 5 sekund zezadu skluzem přes achilovky a solda neudržel nervy a žduchnul do něj.. oba žlutá, pro soldu druhá.. od té doby se to dohrávalo a hrálo se víceméně na jednu bránu.. jinak těch skluzů zezadu, kdy nemůžeš trefit balón sem snad v jednom zápase tolik ještě neviděl.. z obou stran, my se totiž od určité doby soustředili víc na oplácení než hru.