sestava:

Kopečný - Polášek,Hrdlička,Hlobil,Pavlík - Bartoněk, Pařil,Pánovec,Stupár - Ryšavý, Remuta

střídání: Čížek, Šmída

Branky: Remuta 2, Stupár

Toto utkání bylo ovlivněno značnou neúčastí hráčů základní sestavy, ať už kvůli zranění nebo dovolené. To bylo vidět především na začátku utkání kdy jsme si nevytvářeli moc šancí, více ze hry v úvodu měl spíše soupeř. To vyústilo gólem Prace asi ve 20. minutě. Po trestném kopu se dostal k hlavičce nejvyšší hráč a trefil břevno, od kterého se míč odrazil za brankovou čáru, čehož si hlavní rozhodčí nevšiml a nechal hru pokračovat, ovšem ke smůle Ořechova pomezní rozhodčí viděl dobře a signalizoval hlavnímu. 0.1. Výšková převaha na straně Prace byla rapidní. Našim krajním záložníkům se dařilo pronikat po křídlech , ale všechny centry obranci zlikvodovali. První půlka skončila 0:1.

Do druhé půle jsme, jak je už našim zvykem, vletěli po hlavě. Vytvářeli jsme si převahu nad soupeřem a v 52. minutě krásně prošel  po křídle  Pepa Stupár, vystřelil a míč se pomalu, ale jistě dostal za čáru. 1:1. Práce přestala hrát a my jsme si vytvářeli více šancí. Proti obrům z Prace jsme zrychlili hru přihrávkami po zemi a ve zhuba 65. minutě právě po sérii přihrávek na jeden dotek Bóďa vyslal Remka a ten šel sám na bránu a umístěným balónem k tyči otočil skóre ve prospěch Ořechova. 2:1. Prace začala být nervózní a spíše jen diskutovala s rozhodčím a hádala se mezi sebou. To ovšem hrálo nám do karet. Po chybě v rozehrávce na půlce Honza Pařil nahrál Remkovi do rychlého protiútoku. Ten nezaváhal a vstřelil branku.3:1. Ořechov si tento výsledek již pohlídal. Ve středu se už těší na Šlapanice, které doufá, že taky zdolá. Hoši…..VYHRAJTE !!!! Budu držet palce pokud nebudu zrovna trénovat za FC Liverpool.