Měnín - FKO 3:2

sestava:Kopečný-Hanuš(Pařil),Hrdlička, Hlobil,Pavlík(Chalupa)-Tomiška,Chyba,Polášek,Slaný(Šimoník)-Remuta, Bartoněk

branky: Hlobil 2

Ještě sem ani pohodlně nedosedl na lavičku a už jsme prohrávali. Po rychlé kombinaci se měnín dostal před naši bránu kde naše obrana ponechala osamoceného měnínského hráče, který míč umístil k tyči, tak že brankář neměl menší šanci. Začalo to dobře. Naši byli jako opaření. Aby to nebylo všechno, tak v 5. minutě  po další chybě v obraně, kdy z autu domácích se dostal do breaku domácí hráč a šel sám na osamoceného brankáře. 2:0. To jsou ty nepovedené začátky. Poté se naši trochu vzpamatovali a začali hrát. Ale většinou to byl soupeř kdo měj uzemní převahu. Naši branku soupeře ohrozili jen zřídka a to ještě nijak hrozivě. Hra se docela kouskovala, protože domácí zajisté nikam nespěchali. Do půlky tak pro diváka fotbal nebyl zrovna nejlepší a stav zůstal stále stejný.

V druhé půlce Ořechov začal více bojovat a přinášelo to i své ovoce. V 47. minutě po průniku po křídle a krasném centru před bránu dostal míč až k osamocenému Hlobilovi, který ani na chvíli nezaváhal a umístil míč do brány. 2:1. Hned se hrálo lépe. I se začalo více bojovat a vytvářely se slibné šance. Dostávali jsme se až k vápnu soupeře, ale chyběl tomu průnik a zakončení. Hra se přelévala od vápna k vápnu. Ke konci jsme my získávali uzemní převahu a v 75. minutě se po rohovém kopu Marka Bartoňka dostal opět k osamocenému Filipovi Hlobilovi, který na stehnem dotlačil míč až za brankovou čáru. 2:2. Poté soupeř znovu ožil a naši plní euforie a vůle po vítězství se více tlačili dopředu, to ovšem pomohlo v 85. minutě soupeří, který opět využil naší chyby. Vhazovali jsme aut, ale soupeř se rychle zmocnil míče a rychlým protiútokem se dostal jejich hráč do vyložené šance kdy šel sám na branku. 3:2. Poté jsme se již nedostali ke gólovému zakončení a tak stav utkaní vydržel až do konce.

Bohužel toto utkání skončilo pro hráče a všechny klubové fandy smutně. Příští týden si musíme spravit chuť s Pršticemi.