diskuze FKO - Prštice 1:1 (1:0)

Re: Trapas roku

Maro tady nešlo o žádnou odplatu. Všechno bylo nachystané a připravené ať to dopadlo jakkoliv, jen rozhodčí prostě nenašli odvahu přijít si sednout do salonku. Patrně se báli že by se proletěli oknem. O kus flákoty nikomu nejde. Průser je to že se stane do očí bijící chyba které je přítomen delegát, ten ji posvětí a žádné závěry se z toho nevyvodí. Mně se nějaká ztížnost na řízení zapásu ani psát nechce protože to nemá žádnou cenu. To je zjištění které mě sere nejvíc. Vyvolává to ve mně pocit že v reálu prakticky není žádná možnost zastání. Svazové orgány si žijí vlastním životem ve světě pouček kdy se ztrhávají body rozhodčím za různé "pičoviny" a když se stane bota, tak se to nejlépe alibisticky zamete, než udělat nepopulární rozhodnutí směrem ke "svým". Viz dehydratace rozhodčího v předchozím zápise KR. Na hráče a funkcionáře se metr většinou najde lehce, ale jinak skutek utek. Peníze rozhodčím nezávidím, ale je třeba si uvědomit že na naší urovni jsou jedinou složkou která je za činnost nějak oceněna a proto si ten metr z mého pohledu zaslouží přísnější

Přidat nový příspěvek