Šlapanice B - FKO 6:0 (2:0)

sestava : Zich - Šmída, Hrdlička, Staněk, Slaný (7.Polášek) - Hrdina, Vaněk, Ryšavý, (46. Remuta) Fiala - Kališ( 46. Chalupa), Kučera

do utkání nezasáhli: Kopečný, Urbánek, Koplík, Pacek

Důstojně ukončit sezonu se Ořechovu bohužel nepodařilo. Domácí k utkání přistoupili lépe a koncentrovanější, když po dvaceti minutách vedli 2:0.

Zápas se definitivně zlomil po chybě Hrdličky v 60. min. Domácí zvýšili na 3:0 a zlomili alespoň náznak odporu Ořechova. Dokázali během půlhodiny přidat ještě 3 branky a Ořechovským nezbývalo než trpce vyhlížet konec zápasu.

I když se může někdo chlácholit že za stavu 2:0 v první půli neproměnil Kučera jasnou šanci a Remuta hned po přestávce nastřelil břevno v době kdy se Ořechov zvedal a mohl ještě zápas zdramatizovat, velké chyby při obraně zápas nasměřovali k jasnému konci.

Nicméně vše zlé je pro něco dobré, po odmakaném jaru by se mohlo lítat zbytečně vysoko. Takto jsme si sami uštědřili políček který věřím bude dobrou výstrahou do začátku sezony.