A-tým začal sezonu na jedničku, Béčku se už tolik nedařilo

Fotbalisté "Áčka" FK Ořechov začali sezonu domácím vítězstvím 4:2 nad Ochozí.Na vítězství se významně podílel dvougólový střelec Tomáš Remuta, který se prosadil jak ve 42.minutě, tak také v 56. Ty další dvě branky vstřelili hráči Jiří Solomon ve 44.minutě a Jakub Cihlář v 82. minutě. Ale dva hostující střelci se také mohli mohli radovat, to když se v 19.minutě prosadil Martin Dohnal a Ochoz v Ořechově vedla 0:1. O 16 minut později - tedy v 35.minutě bylo na hostující střídačce ještě veseleji, protože do domácí branky propadl i druhá střela hostů- balon do sítě dopravil Jakub Kočička. Ořechov svou bojovností však tři body překulil na svou stranu.

O dvě hodiny později se na domácí trávník dostavil i B-tým, který hostil výběr z Troubska.
Duel byl dlouho opatrný z obou stran. A tak se šlo po prvním poločase do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
V 54. minutě si domácí Patrik Korčák vytvořil šanci a nemýlil se - 1:0.  Ovšem Ořechov se po vstřeleném gólu ukolébal a hned o minutu později inkasoval vyrovnávací branku, o kterou se postaral David Nehleděl.  Tato situace asi domácí fotbalisty zneklidnila, protože v 64. minutě se prosadil hostující Jakub Žák a rázem bylo utkání otočeno na 1:2. A aby toho nebylo málo, tak definitivní tečku zařídil v 76. minutě  opět David Nehleděl svým druhým gólem v zápase.
Utkání tak skončilo 1:3, a i přes slibnou šanci na udržení výsledku po první brance domácí ztratili všechny body.

Rozhodčí: Jindra Miloslav - Klein Josef, Mrkvica Tomáš (u obou utkání)