FKO - Ochoz u Brna 2:2 (1:1)

branky:  35.Ryšavý, 65. Solomon

sestava: Kopečný - Stehlík, Mach, hrdlička, Kazda - Hrdina (60. Kocián), Solomon, Ryšavý, Bartoněk - Duša, Kozel

Proti vedoucímu týmu tabulky jsme z důvodu souběhu utkání ostatních ořechovských družstev  k zápasu dokázali poskládat pouze 12 hráčů, přesto se proti minulému týdnu hra výrazně zlepšila. Během první půle bylo dění na hřišti celkem vyrovnané, až na šance na které dokázali domácí hosty předčít. O změnu skore se však paradoxně postarali oba brankáři. Nejprve hosté po trpělivé kombinaci otevřeli naši levou stranu kde z křídla postupoval sám obránce,jenž místo tvrdé střely zvolil technické zakončení lobem který si domácí brankář volejbalově zasměčoval do vlastní branky. Domácím to na nějakou dobu vzalo vítr z plachet ale pomohl jim také hostující bránkář, který nedokázal chytit poměrně lehkou střelu Ryšavého z trestného kopu v 35 min. Kromě dalšího dění po brance volala zejména akce po které postupoval Ryšavý sám na brankáře bohužel ten svoji chybu tentokrát napravil.

Do druhého poločasu vstoupily mnohem lépe domácí kteří soupeře na 20. min přimáčkli před branku a přicházeli i šance které v případě že by se proměnily mohli domácí nasměřovat ke 3 bodům. Zejména šance Hrdiny a Hrdličky kteří se ocitli sami před brankářem měli skončit gólem. Ujala se až akrobatická střela přes hlavu kterou vyslal Solomon po rozehrání rohového kopu na krátko. Tím však jakoby domácím došla šťáva a aktivitu převzal soupeř. Vyrovnat dokázal zanedlouho kdy využil trestný kop z hranice velkého vápna. První střelu dokázal Kopečný ještě vyrazit, bohužel u míče byl první soupeřův útočník který vyrovnal na konečných 2:2. Zbytek zápasu se víceméně odehrál za mírného tlaku  hostů kteří cítily možnost otočit zápas, vyloženou šanci si však nevytvořily. Domácí si během zápasu vypracovali určitě více šancí, nicméně fotbal se hraje na góly a těch dali oba soupeři stejně.