FKO - Senorady 6:1 (2:1)

střelci: Solomon 3, Duša, Chyba, Šalplachta

sestava:

Kopečný - Slaný(70.Stehlík), Hrdlička, Mach, Kazda - Chyba, Solomon, Ryšavý , Fiala (65. Bartoněk) - Kozel (60. Šalplachta), Duša

Na úvod výsledkově zdařilé utkání, kdy soupeř vydržel vzdorovat pouze první poločas. Poté co obdržel na začátku druhé půle branku na 3:1 zcela odpadl. Z mnoha šancí a tentokrát i gólů stojí za zmínku zejména ten na 2:0. Do uvolněného prostoru na pravé straně si naběhl Kazda, jeho centr ve vápně pustil Duša lépe postavenému a zcela osamocenému Solomonovi, který nekompromisní ranou z voleje nedal brankáři šanci.

Celkové skore může být klamavé, protože určitě je co zlepšovat. Varováním budiž zbytečně obdržená branka na konci poločasu, kdy se při bránění nechal propadnou míč na hranici velkého vápna (předchozí podobné situace nebyly dostaečnou výstrahou) a útočník měl pak sám před brankářem jednoduchou práci.