Ochoz - FK Ořechov 3:0 (1:0)

sestava:

Zich - Hrdlička - Staněk, Remuta(70. Bartoněk), Polášek - Chyba, Vaněk, Solomon, Fiala - Kašparovský, Kučera

Na neklavlitním hřišti se hra Ořechovským jejichž sestavu výrazně ovlivnily omluvenky na poslední chvíly a velká marodka, příliš nedařila. V první m poločase měli sice územní převahu domácí, kteří hrozili častými a nepříjemnými centry ze standartek, ale šance ze hry si po rychlých protiútocích paradoxně vytvořil Ořechov. Bohužel pro hosty svůj tým několikrát v první půli podržel domácí brankář. Branku na 1:0 si  Ořechov nechal vstřelit ve 41 min když po chybné přihrávce nedokázala obrana zastavit přečíslení domácích a pro útočníka nebylo problémem do prázdné branky zavěsit.

Ve  druhém poločase prakticky na hřišti existovalo pouze domácí družstvo a tak zaslouženě bralo všechny body. Po vstřelení druhé a třetí branky se zápas v poklidu za velkého tepla pouze dohrával.