Šlapanice B - FKO 6:0 (1:0)

sestava: Kopečný - Stehlík, Mach, Machát, Slaný - Hrdina, Ryšavý, Fiala, Bartoněk - Duša, Chalupa (55. Šmída)

K zápasu s mužstvem které loni hrálo I.B třídu jsme nastoupily v sestavě která byla výrazně ovlivněna omluvenkami na poslední chvíly (chybělo 5 lidí oproti minulému zápasu), nicméně hráči kteří tím pádem dostali větší prostor se měli s nabídnutou šancí rozhodně lépe popasovat.

Bohužel se k zápasu přistoupilo "dosti" vlažně a výsledkem byl trapný a ostudný výkon. Poločasové skore pouze 1:0 pro domácí přesně nevistihuje dění na hřišti neboť již během první půle mohli dát domácí lehce 3-4 branky. Po obdržené brance na 2:0 se hra Ořechova sesipala definitivně, když hráči ani přes poločasové upozornění v kabině v sobě nenašli dostatek chutě a potřebných morálně volných vlastností aby s výsledkem něco udělali. Ostudných 6:0 s průměrným týmem by mělo být pro všechny dostatečným varováním a důkazem toho že nejsme takové hvězdy za jaké se někteří považují.